• +420 577 439 172
  • cukrarna-dino@seznam.cz

Zmrzlinové kolo

Zmrzlinové kolo

Užijte si nezapomenutelnou chuť letního osvěžení s naším zmrzlinovým kolem!

Vážíme si každé příležitosti, kterou můžeme zpříjemnit naší lahodnou zmrzlinou, a proto nabízíme své služby na svatbách, oslavách, firemních akcích a podobně. Naše zmrzlinové kolo se může pochlubit 6 až 12 různými příchutěmi zmrzliny včetně variant s alkoholem pro ty, kteří si chtějí dopřát něco výjimečného. Naše zmrzlina je vyrobena pouze z prvotřídních surovin a čerstvého ovoce, takže si můžete být jisti, že každá bude chutnat naprosto skvěle.

Příprava a plánování

Abychom se na Vaši akci připravili co nejlépe, domluvíme si osobní schůzku u nás v cukrárně. Na schůzce bude připravena ochutnávka našich zmrzlin. Také probereme všechny detaily, požadavky i konkrétní druhy zmrzlin, které si budete přát. Jelikož si zmrzliny vyrábíme sami, můžete mít jakoukoliv. A to včetně alkoholické zmrzliny jako například růžový gin s tonikem nebo aperol.

Do akce

V den D vám kolo přivezeme na domluvený čas a místo. Vše ohledně kola vysvětlíme a ukážeme. Jakmile je vše připraveno, odjíždíme a vy si užíváte zmrzlinu až do dalšího dne. Následně si pro kolo přijedeme a vše uklidíme. Vy se nestaráte o nic.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás e-mailem na adrese cukrarna-dino@seznam.cz a společně naplánujeme, aby vaše událost byla ještě víc zábavná a sladká.